Invaders Must Die

Jeigu visai netyčia mėgstat naujausią Prodigy albumą „Invaders Must Die“ ir kažkokiu stebuklingu būdu jums dar ir dnb stilius patinka, galit visai pasiklausyt tokios muzikytės, kuri guli va čia va. Turėčiau pabrėžti, jog norint išlaikyti doro piliečio statusą, muziką turėtumėt ištrinti iš karto po pasiklausymo arba greit bėgt iki artimiausio turgelio pasijamt jau tą legalų CD.

Tuo pačiu norėtau pabaigai pakopypastint iš efoto.lt vieną juoką apie fotografizaciją:

Fototografuojančią visuomenę galima pavaizduoti kaip medį kuriame kaip paukščiai gyvena fotoaparatų savininkai. Ant pačios aukščiausios šakos gyvena išdidus pilno kadro DSLR savinininkai. Jų yra nedaug, bet už tai jie su malonumu ir taikliai šika ant žemesnėje šakoje gyvenančių didelio pulko APS-C formato turėtojų. Šie savo ruožtu dydviriškai kenčia visus krentačius šūdus ir giliai širdyje tikisi kada nors persikraustyti ant viršutinės šakos, tačiau iki to laiko jie begėdiškai tepliojasi šūdais vieni tarp kitų ir visi draugiškai šika žemyn ant 4/3 šakos kuri yra tik vos vos žemiau. Tuo tarpu 4/3 šakos gyventojai visą iš viršaus krintanti Š.. inirtingai meta atgal į viršų ir daro tai taip aršiai, kad kartais daskrenda net iki pilno kadro šakos. Tuo pačiu visas medis kolektyviai šika ant romiai tarp medžio šaknų besiganančiu muilinių turėtojų, kurie į krentančias fekalijas visai nekreipia dėmesio.
Šalia skaitmenos medžio auga mažas padžiuvęs juostininkų medukas, kurio gyventojai iš savo bastiono taikliai mėtosi šūdais skaitmenos medžio kryptim. Reikia atkreipti dėmesį, kad tarpusavyje jie labai gerai sutaria ir vienas kito niekada nedergia.
Na ir galiausiai sklando legendos, kad ten kažkur aukštai debesyse sklando išdidūs ir vieniši vidutinio formato savininkai, kurie karts nuo karto šikteli žemyn.. ir kaip tyčia dažniausiai pataiko į pilno kadro skaitmenos turėtojus..

Comments are closed.


Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos